/>

Steam'de Ücretli olarak en çok oynanan 5 OYUN !

Steam'de Ücretli olarak en çok oynanan 5 OYUN !

Steam Ücretli En Çok Oynanan 5 Oyun

1-)NBA 2K19
Basketbol temalı oyunların en iyilerinden diyebileceğimiz, değişik oyun modları ve mahalle basketbol maçlarını da içinde bulundurduğu bir basketbol oyunudur. Oyunda ister takım olarak maçlara çıkabilir isterseniz de kariyer şeklinde kendi oyuncunuzu yaratabilirsiniz. Kendi oyuncunuzu oluştururken bölgenizi ve özelliklerinizi belirtebilirsiniz. Belirttiğiniz özellikler doğrultusunda takımlardan teklifler alabilirsiniz. 
Oyunun kariyer modunda herhangi bir takımın kontrolünü ele alabilir ve transferler yaparak takımınızı geliştirebilirsiniz.
Steam platformunda 199.00 TL’den satışa sunulmuş durumdadır.

2-)Rocket League
Alışılagelmiş oyunlardan çok farklı türde bir oyun. Rocket League arabaları, futbolu, sporu, aksiyonu hepsini bir arada bulunduran bir oyun. Aynı oyunda sekiz kişiye kadar bulundurulabiliyor ve hedefiniz kazanmak oluyor. Kazanmanız için defansı da atağı da takım arkadaşlarınızla yapmalısınız.
Kaçırdığınız golleri tekrar kamerasından izleyebilirsiniz. Takım arkadaşlarınızla sesli konuşarak karşı takımı mağlup etmelisiniz.

3-)Euro Truck Simulator 2
En iyi simülasyon oyunları listelerinin hep başında bulunan bu oyun multiplayer desteğinin de gelmesiyle oyuncu kitlesi çok büyük artış gösterdi. 60’a yakın Avrupa ülkelerini karış karış gezebilir ve çeşitli yükler taşıyabilirsiniz. Sıra dışı dorseler taşıyarak para kazanın ve şirketinizi büyütün. Yeni tırlar satın alın bunları kullanacak şoförler ile nakit para kazancınızı katlayın.

4-)Scum
Battle Royale – Hayatta Kalma oyunları kategorisinde karşımıza çıkan Scum oyunu çok detaylı özellikler sunuyor. Açık dünya desteği de olduğu için alışageldiğimiz Battle Royale oyunlarından farklı özellikler barındırıyor. Çok fazla insani detayları barındıran bu oyun zorluğundan dolayı bazı Steam yorumcularını kızdırmışa benziyor.

5-)PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS
Hayatta kalma ve Battle Royale oyunlarının en çok oynananı ve kitlesi en büyük olanıdır. Sekiz kilometre kare alana dağılmış savaşçılar birinci olma mücadelesi vermektedir. Ancak optimizasyon sıkıntıları nedeniyle birçok yorumcu alternatif bir oyunun gelmesini istemektedir.

Steam Ücretsiz En Çok Oynanan 5 Oyun

1-)Zula Online

Zula Türk yapımı olarak en iyi FPS oyunu olarak belirtilmiştir. Bu oyunda Counter Strike haritaları ve birçok Türk bölgesinin bulunduğu haritalar bulunmaktadır. Ancak hakkında son zamanlarda çok sayıda olumsuz yorum yapılmaktadır. Bunun kaynağı iyi ekipmanların nakit para ile alınmasından dolayı şikayetçiler. Ancak gerek oyun modları gerek haritalar gerçekten özenle hazırlanmış bir FPS oyunudur.

2-)Knight Online

On yılı aşkın süredir oyuncuların vakit geçirdiği, eski zamanlardaki popülerliğini tekrar kazanmış bir MMORPG oyundur.  Son zamanlarda birçok oyun modu eklenmiş ve kullanıcıları düşünen bir oyun olmuştur.8 farklı mod bulunmaktadır ve belirli oyuncu kitlesine ulaşmış bulunmaktadır. Çok düşük sistem gereksinimleri ile bu oyunu oynayabilirsiniz.

3-)Counter-Strike Nexon: Zombies

Valve yapımcılı bu oyun yıllar geçtikçe daha fazla oyuncuya sahip olmakta. FPS ve Zombi kategorili bu oyunda verilen çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışacak ve online gerçek oyuncular ile mücadelede bulunacaksınız. Pvp ve Pve oyun modları bulunmaktadır. Donanımsal olarak yetersiz gördüğünüz bilgisayarlarda bile bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

 4-)Dota 2

Steam platformunda en fazla oynanan oyundur. Strateji ve takım oyununun ön plana çıktığı bu oyunu birçok oyun yorumcusu baş yapıt olarak görmektedir. Her role uygun karakter vardır ve siz en iyi kontrol edeceğiniz karakteri kullanarak zafere ulaşmalısınız.

Tüm kahramanlar ücretsizdir ve bu Dota oyununu diğerlerinden farklı ve adil yapmaktadır. Yapım olarak League Of Legends oyunu benzeri olarak lanse edilir fakat oyuncular birçok farkı olduğunu iddia ediyor. Sistem özellikleriniz ortalama derecede olursa bu oyunu rahatlıkla akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

5-)Warface

Son zamanların büyük kitlelere hitap eden oyunu Warface, kullanıcıların olumlu yorumlarını almakta. Çeşit çeşit oyun modları ile oyuncuları içine çeken bir atmosferi var. Savaş dinamikleri ve sesler özellikle online bir FPS oyununa göre beğenilmekte. Sistem gereksinimleri olarak listedeki diğer oyunlardan biraz daha üstün donanımlara sahip bilgisayar gerekmektedir.