/>

The Crew 2 İnceleme

The Crew 2 İnceleme

The Crew 2, serinin ikinci oyunu olmakla birlikte araba yarışı kategorisinde son yıllarca çıkmış en iyi oyunların başında gelmektedir. Her ne kadar bir zamanların efsane serisi olan NFS serisi kadar iyi bir seri olmasa da NFS’nin uzun süredir kaliteli bir oyun çıkarmaması sebebiyle oyuncuların tercihi olmuştur.

Oyun, kendi çete grubunuzu kurabileceğiniz açık dünya oyunudur. Konu olarak Amerika’da geçmekle birlikte The Crew oyununda ki birçok eksiklik bu seride giderilmiştir.

Oyun eski serinin aksine sadece araba yarışı oyunu olmamakla birlikte oyunda kullanabileceğiniz birçok farklı araç bulunmaktadır. Sürat tekneleri, Yarış uçakları, akrobasi uçakları, motosikletler ve helikopterlerde bulunmaktadır. Bu araçların hepsi modifikasyona açık olmakla birlikte hem performans hemde görsellik açısından modifiye edebilirsiniz.

Sokak yarışları ve Profesyonel yarışlar olarak yarış tipleri ikiye ayrılmaktadır. Her iki yarış türünde de kullanabileceğiniz farklı araçlar bulunmaktadır. Drift ve Drag yarışları birçok oyun sever tarafından tam not almaktadır.

Oyunun en çok eleştirilen yanı modifiye konusudur. Modifiye aşamasında şansın çok önemli bir faktör olması olumsuz karşılansa da modifiye yaparken kullanılan malzemeleri söküp başka araçlara takılması birçok oyun sever tarafından beğenilmektedir.

MMO türünde sayılmakla birlikte diğer MMO oyunlarının aksine herhangi bir PvP oyunu bulunmamaktadır. PvP her ne kadar Aralık ayında çıkacağı belirtilse de hala daha gelmemesi birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratmaktadır. PvP ile birlikte çok daha farklı bir eğlence kazanabilecek oyunda yapay zekaya karşı yarışmak belirli bir süre sonra can sıkmaktadır.

Oyunun haritası çok büyük olmakla birlikte bir önce ki oyuna göre grafik ve oyun motoru anlamında çok farklı olduğu bir gerçek. Çevre efektleri ve seslendirme çok başarılı olmakla birlikte ufak tefek eksikleri hala daha bulunmaktadır.

Sürüş konusunda ise oyuncular ikiye ayrılmakta. Bazı oyuncular sürüşü çok beğenirken bazı oyuncular Underground seviyesinin bile altında olduğunu belirtmektedir.

Son zamanlarda kaliteli bir yarış oyununun çıkmaması ile birlikte The Crew 2, bu alanda ki boşluğu doldurmaktadır. Bir önce ki oyuna göre birçok eksiğin giderilmesi ise çok sevindirici. Almanızı tavsiye etmekle birlikte PvP sürümünün de gelmesi ile birlikte oyun çok farklı bir boyuta gelecektir.

Ayrıca bu ürünü sitemizden hemen satın almak için tıklayın.